Spray Chamber Cinnabar Pyrex with Helix CT 20-809-0164HE
Description
Part Number:
20-809-0164HE
Cross Reference(s)
Instrument Compatibility:
Multiple Instruments
Detail:
Pyrex, Cinnabar Spray Chamber with Helix CT , 20ml cyclonic
Includes:
Helix Locking Screw
UniFit with 1/16 OD X 0.75mm ID x 700mm long sample tube (PKT. 3)
UniFit with 2.0mm OD X 0.86mm ID x 700mm long tube (PKT. 3)